Uwaga Mieszkańcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania mieszkańców gminy

W związku z tym, że nasza gmina jest członkiem Partnerstwa Terytorialnego pod nazwą „Obszar Funkcjonalny Wschodnie Powiśle” i bierze udział w opracowaniu strategii rozwoju dla tego obszaru, prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej opinii o gminie w której Państwo żyjecie: usługach publicznych i Państwa potrzebach, o atutach i słabościach naszej gminy, o rodzajach przedsięwzięć które chcecie, aby były zrealizowane w gminie.

Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju. Pozwolą lepiej dostosować politykę władz samorządowych do potrzeb mieszkańców, szczególnie w zakresie usług publicznych. Na podstawie Państwa opinii zostaną określone planowane działania i dzięki temu będą miały szansę na realizację.

 

Wójt Gminy Stary Dzierzgoń

/ - / Marek Dariusz Turlej

Ankieta jest anonimowa.

Wyniki, po opracowaniu, będą przedstawione publicznie w formie zbiorczego raportu dla partnerstwa.

Ankieta będzie aktywna w dniach: 04.01.2021 – 24.01.2021.

Link do ankiety:

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vtz0j4jdv7pzj7mcs27zmqvj

 


URZĄD GMINY

w Starym Dzierzgoniu

B.I.P

Reklama

Herb gminy

Reklama

R.C.L

Reklama

e.P.U.A.P

Reklama

Powiat Sztumski

Reklama

BIAŁA KSIĘGA

Reklama

Dla przedsiębiorcy

Reklama
Reklama

Krajowa mapa zagrożeń

Reklama
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 stycznia 2018 13:22

Superwizja dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie

- bezpłatna oferta dla członków zespołów interdyscyplinarnych

OGŁOSZENIE

Fundacja PCPS - Poznańskie Centrum Profilaktyki Społecznej na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych realizuje projekt "Superwizja dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie". W ramach projektu przygotowana i przeprowadzona zostanie superwizja konsultacyjno - wspierająca dla członków zespołów interdyscyplinarnych i powoływanych w ich ramach grup roboczych. W 2018 roku utworzonych zostanie na terenie całego kraju 36 grup superwizyjnych, z których każda będzie uczestniczyć w superwizji w wymiarze 18 godzin dydaktycznych, z podziałem na trzy jednodniowe sesje superwizyjne trwające po 6 godzin dydaktycznych. Superwizję prowadzić będą superwizorzy certyfikowani przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którzy przyjadą do wybranych zespołów interdyscyplinarnych ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. W ramach współpracy przy realizacji projektu, przewodniczący zespołów interdyscyplinarnych przeprowadzą rekrutację uczestników oraz zapewnią sale dydaktyczne do zajęć. Udział w superwizji jest bezpłatny.

Przewodniczących zespołów interdyscyplinarnych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem superwizji, a następnie do wypełnienia, podpisania i przesłania skanu formularza zgłoszeniowego, pod adres poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 20 lutego 2018 roku (decyduje data wpływu dokumentu do fundacji). W druku formularza zgłoszeniowego wskazane są dodatkowe alternatywne formy przesyłania dokumentu. Z nadesłanych zgłoszeń zespół superwizorów wybierze 36 zespołów interdyscyplinarnych, w których przeprowadzona zostanie superwizja, kierując się kryterium spełniania przez zainteresowane zespoły interdyscyplinarne wymogów formalno - organizacyjnych opisanych w Regulaminie superwizji oraz oczekiwanych celów i rezultatów superwizji. Informacja o dokonanym wyborze zamieszczona zostanie na stronie internetowej www.pcps.pl/superwizja w terminie do dnia 27 lutego 2018 roku.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu: Piotr Wojnowski, tel. 602679669 (9.00 - 15.00), e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack